Pozvání na oslavu výročí 25 let Biskupského gymnázia a SŠG ve Žďáře nad Sázavou

Jana Novotná/ Říjen 13, 2018/ Nejnovější příspěvky

Shlédnutí: 212

Vážení duchovní otcové, milí spolubratři,

srdečně Vás zveme na oslavu výročí 25 let Biskupského gymnázia a SŠG ve Žďáře nad Sázavou. Za čtvrt století působení obou církevních škol chceme spolu s Vámi poděkovat při mši svaté ve středu 17. října v bazilice ve Žďáře n/S, spolu s otcem kardinálem Dominikem Dukou. Je-li to možné, přijeďte prosím také a připojte se ke slavení mše svaté abychom vytvořili s našimi studenty, absolventy, rodiči, učiteli… živé společenství. Mše svatá bude v 17 hod. a mešní formulář o Panně Marii, Trůnu Moudrosti. Za uplynulých 25 let je počet absolventů Biskupského gymnázia včetně současných studentů 1.367 a počet absolventů Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga 1.493. Mnozí z těchto studentů jsou z Vašich farností. Z absolventů BiGy vzniklo také několik duchovních povolání: P. Tomáš Šíma, P. Pavel Němec, P. Josef Peňáz.

Přijďte s námi poděkovat a prosit za mladou generaci. Děkujeme také za Vaši podporu a modlitbu.

Ing. Jiří Cočev, ředitel škol

P. Jan David SAC, spirituál

P. Blažej Hejtmánek, farář Zr I

P. Vladimír Záleský, farář Zr II

 

 

Share this Post