VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO LAICKÉ PEČUJÍCÍ

Marek Husák/ 23 listopadu, 2018/ Nejnovější příspěvky

Shlédnutí: 251

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO LAICKÉ PEČUJÍCÍ je kurz, který je akreditován a určen pro osoby, kteří se starají o blízkého člověka v jeho domácím prostředí. V rámci projektu EU s názvem „Nejste sami!“ je tento program nabízen BEZPLATNĚ.

Kurz zaštiťuje nezisková organizace Girasole, z. s. (Hustopeče), která poskytuje komplexní péči o člověka v jeho domácím prostředí. Poskytuje osobní asistenci a tísňovou péči, a nově letos také otevřeli poradnu pro pečující a domácí hospic Sv. Rocha.

Celý kurz proběhne od LEDNA DO ČERVNA 2019 V BRNĚ. Program bude rozdělen do 14 sobotních přednášek s cílem přinést domácím pečujícím nejrůznější poznatky v oblasti sociálních služeb, etiky, psychologie, zdravotnictví, teologie, atd. Přednášejícími jsou např.: Mgr. Et. Mgr. MAREK VÁCHA, PhD., MUDr. MARIE SVATOŠOVÁ, MUDr. VIOLA SVOBODOVÁ, Mgr. LUBOMÍR SMÉKAL, a další.

Přihlásit se je možné na adrese:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP75grob9a2yYoRMSPkdb7N4tBiSryQwILKNf1BchK681AxA/viewform

Více informací naleznete na www.girasole.cz

 

Share this Post