Diecézní pouť rodin – 31.8. – Žďár nad Sázavou

Marek Husák/ 24 srpna, 2019/ Nejnovější příspěvky

Shlédnutí: 409

Milé rodiny,

srdečně vás zvu na tradiční Diecézní pouť rodin, která se uskuteční v sobotu 31. 8. 2019 v areálu kláštera ve Žďáře nad Sázavou. Motto letošní pouti je „Rozdávat pokoj a naději“. Přijďte se nechat povzbudit dalšími rodinami, dozvědět se něco nového a v neposlední řadě také spolu poděkovat za prázdniny a poprosit za nadcházející školní rok. Pouť je zastavením a zklidněním v každodenním životě, je příležitostí k děkování či prosbám na nějaký úmysl. Pouť rodin je především podporou rodinného života, instituce rodiny a základních rodinných hodnot, prostřednictvím společných zážitků při programech. Pouť si klade za cíl být místem, kde se setkají různé generace v rodině – děti a mládež, rodiče i senioři.

Můžete se těšit na bohatý program pro malé i velké: mši svatou s otcem biskupem, příležitost ke svátosti smíření, adoraci s komunitou Emmanuel, komentovanou prohlídku baziliky Nanebevzetí Panny Marie a poutního kostela na Zelené hoře, koncert, divadlo, přednášky, výtvarné dílničky, program pro mládež, stanoviště s úkoly pro děti a mnoho dalšího. Občerstvení v areálu je zajištěno.

Program a více informací: https://www.crsp.cz/nabizime/duchovni-programy/diecezni-pout-rodin/

Těší se na vás o. biskup

Share this Post