ZRUŠENÍ VŠECH BOHOSLUŽEB

Marek Husák/ 12 března, 2020/ Ohlášky

Shlédnutí: 214

OD ČTVRTKA 12. 3. BUDOU ZRUŠENY VŠECHNY BOHOSLUŽBY

Využijme ke sledování bohoslužeb televizní a rozhlasové přenosy. Od osobní účasti na bohoslužbě jsme dispenzováni.

Otcové biskupové nás vybízejí:

Připojme se k těm, kteří se už začali spojovat každý večer ve 20 hodin v modlitbě za ukončení epidemie, za všechny nemocné a jejich ošetřovatele, za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené, za odpuštění hříchů i usmíření Boha, za to, abychom byli opravdovými křesťany, kteří nejen věří v život věčný, ale také s ním počítají, abychom byli svědky a prostředníky Boží lásky.

Celé prohlášení českých a moravských biskupů:

https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/200312prohlaseni-ceskych-a-moravskych-biskupu-k-mimoradnemu-opatreni-vlady-ze-dne-12-brezna-2020

Do odvolání budou zrušeny všechny společné akce v kostele i na faře, tedy i například příprava na 1. sv. přijímání a zkoušky sboru.

Share this Post