Příměstský tábor 13. – 18. 7.

Marek Husák/ 20 června, 2020/ Aktuality z farnosti Dalečín, Aktuality z farnosti Jimramov, Aktuality z farnosti Sulkovec

Shlédnutí: 160

Tábor je určen školním dětem bez omezení věku a předškolním dětem za doprovodu rodiče/dospělé osoby.

Tábor je pojat jako putovní. Bude začínat na různých místech farností jimramovska. Bude se při něm putovat, soutěžit, poznávat přírodu i historii, modlit a prožívat přátelství s druhými.

Přihlášku můžete stáhnout ZDE

Uzávěrka přihlášek je 5. 7.

V den nástupu na tábor je potřeba odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti.

Ke stažení ZDE

Nabízíme zajištění dopravy dětí na místo srazu jednotlivého dne. Budete kontaktování po skončení uzávěrky přihlášek.

Během dne nebude zajištěna strava. Děti si musí vzít s sebou svačinu a pití na celý program.

Oblečení sportovní, pokrývka hlavy, pláštěnka, šátek na hry, repelent proti klíšťatům, ROUŠKA.

Ve středu se bude vybírat poplatek 150 Kč na dopravu a vstup do Muzea nové generace.

Program bude začínat každý den v 7:30 na místě srazu a na stejném místě bude i ukončení v 16:00.

Děkuji všem spolupracovníkům při vytváření programu. Lze se ještě do přípravy zapojit. Dejte o sobě vědět.

Kontaktní osobou je o. Marek, tel: 731 832 985, mail: daljimsul@centrum.cz

Prihlaska2020