pastorační rada / společné
Výjezdové setkání ekonomických rad
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz03.10.2015
Členové ekonomických rad všech našich tří farností se v pátek 9.10. účastní společného výjezdového setkání, aby se v sále Biskupského gymnázia ve Žďáře nad Sázavou setkali se zástupci z biskupství a seznámili se se změnami, které farnosti budou prožívat.
Přibližovadlo bude k odjezdu přistaveno v 16:25 - 16:30 v Dalečíně (postupně u domů členů ER), v 16:32 v Unčíně (u Nykodýmů), v 16:40 v Sulkovci (u kostela) a v 16:50 v Jimramově (u fary).
Další podrobnosti jsou předávány členům rad v osobním jednání.

Z důvodu konání tohoto setkání bude v pátek v Jimramově posunut začátek mše svaté, a to na 16. hodinu, modlitba růžence s knězem začne v 15:30.
Naposledy: 23.4.2018