historie / Dalečín
Střídání kněží ve farnosti Dalečín
Pavel Svoboda svoboda.pavel@raz-dva.cz14.09.2010

Zdá se to nedávno, co jsme vítali otce Jakuba Holíka, když přebíral štafetu v našich farnostech po otci Milanu Těžkém. Přešlo pět let a 12. září 2010 opět nastal čas předat štafetu dál. Tentokrát otci Pavlu Vybíhalovi. Společně jsme oslavili nedělní mši svatou, na jejímž konci otec Jakub předal otci Pavlovi symbolicky tři klíče.

Jsme vděčni za společně prožitý čas s otcem Jakubem a za vše co vnesl svojí osobností do našeho společenství.

Zároveň mezi nás srdečně vítáme otce Pavla, kterému přejeme hodně sil a Boží požehnání při  působení v našich farnostech.

obr.01-

obr.02-