Mše sv. (nejen) pro děti

1. neděle v měsíci během školního roku (není-li aktuálně uvedeno jinak) a poslední neděli v červnu (vyhodnocení); ve všech farních kostelech našich farností.

děti / ostatní
Vítání prázdnin
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz28.06.2017
V pátek 30.6. proběhne na farní zahradě v Jimramově Vítání prázdnin, na které jsou děti srdečně zvány. Kromě pěkné atmosféry nás čeká skákací hrad a odpoledne plné her pro děti.

Program, který se bude konat, pokud nebude příliš deštivé počasí, začne ve 14 hodin a potrvá do 18 hodin.
Poté je možné a vítané účastnit se mše svaté v 18:30 v kostele.

Večer (cca ve 21 hodin) bude Městysem Jimramov zahájeno v parku Bludník letní kino, a to pohádkou Anděl Páně 2 (o letním kině více na www.jimramov.cz).
Naposledy: 16.7.2018