Mše sv. (nejen) pro děti

1. neděle v měsíci během školního roku (není-li aktuálně uvedeno jinak) a poslední neděli v červnu (vyhodnocení); ve všech farních kostelech našich farností.

děti / mše sv. pro děti
Sv. Dominik Savio v Jimramově
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz11.07.2017

V neděli 2. července nás osobně navštívil svatý Dominik Savio. V kázání se setkal s donem Boskem a před závěrečným požehnáním odměnil všechny děti, které s ním během školního roku soutěžily. Dětem, které splnily květnový úkol a napsaly dopis Panně Marii, byla prostřednictvím sv. Dominika každému předána odpověď samotné Matky Boží.

Děkujeme sv. Dominikovi, že na nás po celý školní rok pamatoval svou přímluvou u Boha a že za námi na začátku prázdnin přišel. A prosíme ho, aby nás a naše rodiče ochraňoval I o prázdninách.

Sv. Dominik navštívil všechny tři naše farnosti. Tuto skutečnost dokládají fotografie, které byly během bohoslužeb pro děti pořízeny. V tomto článku se můžeme podívat na Dominikovu návštěvu v Jimramově, v dalších dvou článcích pak v Dalečíně a v Sulkovci.

obr.01-

obr.02-