akce / pozvánka
Jednodenní jarní pouť našich farností
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz18.04.2018
Na sobotu 19. května máme v plánu uskutečnit jednodenní jarní pouť, a to do zvonařské dílny v Brodku u Přerova, kde byly odlity i některé zvony pro naše farnosti, dále na Turzovku, kde budeme slavit mši svatou, prohlédneme si nový kostel (s možností výstupu na věž) a můžeme načerpat z místních pramenů, cestou zpět se k večerní modlitbě zastavíme na poutním místě Dub nad Moravou.

Cena pouti je 400,- Kč (300,- Kč doprava autobusem, 100,- Kč vstupné ve zvonařské dílně)

Společný oběd v restauraci mít nebudeme (z časových důvodů), pozemská strava pouze z vlastních zásob.

Přihlašování pomocí listin, které jsou v našich kostelích na obvyklých místech.
Naposledy: 16.7.2018