aktuality / společné
PULS -pozvání do velké rodiny malých dárců
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz18.09.2017
V neděli 24. září 2017 zazní při bohoslužbách ve farnostech výzva otce biskupa Vojtěcha Cikrleho k podpoře Fondu na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze. Posláním Fondu PULS je shromažďovat prostředky na materiální zajištění kněží a pastorace. Cílem je vytvořit velkou rodinu malých dárců, kterým záleží na budoucnosti církve, a proto ji chtějí podpořit svými dary. Veškeré informace o fondu PULS  jsou dostupné na internetových stránkách fond.biskupstvi.cz  nebo v tiskovinách, které se průběžné distribuují do farností.

Kromě zmíněných webových stránek si lze z archivu Radia Proglas poslechnout rozhovor s P. Pavlem Kafkou, který byl správou Fondu Puls pověřen:

Rozhovor s výše jmenovaným správcem byl také uveřejněn v posledním čísle našeho občasníku Žárovka.
Naposledy: 17.8.2018