aktuality / Jimramov
Vyřazení Marie Monishy z adopce
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz16.01.2018
Z projektu Adopce na dálku přišla informace o vyřazení námi podporované indické dívky Monisha Maria. Tuto dívku naše farnost začala podporovat v roce 2005, bylo to naše první adoptované dítě, což znamená, že ze všech zatím podporovaných dětí jsme Monishu podoporpovali nejdéle.
Důvodem vyřazení z projektu Adopce na dálku je to, že k 31. 12. 2017 ukončila kurz se zaměřením na výpočetní techniku, který probíhá po ukončení třídy 2. PUC, a tím završila své středoškolské vzdělání. Tím si může najít kvalifikovanější zaměstnání. Z tohoto důvodu je její podpora ukončena.
Královéhradecká charita posílá jimramovským farníkům poděkování:

Přijměte od nás upřímné poděkovaní, že jste dokázali otevřít své srdce a nabídnout pomoc chudému dítěti v Indii. Byli jste mezi těmi, kteří zareagovali na naši výzvu a podali jste pomocnou ruku. Děkujeme za Vaši podporu a opravdu si velmi vážíme toho, že jste podporovali dívku ve vzdělání. Věříme, že co dívka v dětství obdržela, to v dospělosti předá dál.

I pro nás je radostí, že s naší pomocí mohla dostudovat.

V adopci na dálku nám tak zbývá jeden indický chlapec, Yesuraj A. Harry. O případné adopci dalšího dítěte, které si z řady dalších dětí, které čekají na své adoptivní rodiče v podpoře ve studiu, budeme hovořit na farní radě, která proběhne na přelomu ledna a února.

Naposledy: 23.4.2018