Bohoslužba v neděli - Jimramov

Bohoslužba v neděli - Dalečín

Mše svatá v 9:45

Bohoslužba v neděli - Sulkovec

Mše svatá v 11:15 (1., 2., 3. a 5. neděle v měsíci); Bohoslužba slova v 11:15 (4. neděle v měsíci)

Bohoslužba v neděli - Nyklovice

Bohoslužba slova v 8:15 (1. neděle v měsíci); Mše svatá v 11:15 (4. neděle v měsíci)

Bohoslužba v pondělí - Jimramov

Mše svatá s Ranními chválami v 7:30; (v době adventní roráty v 6:45, po nich modlitba Ranních chval)

Bohoslužba v úterý - Sulkovec

Mše svatá v 17:30 (říjen - březen); Mše svatá v 18:30 (duben - září)

Bohoslužba ve středu - Velké Janovice

Mše svatá v 10:00 (1., 3. a 5. středa v měsíci)

Bohoslužba ve středu - Nyklovice

Mše svatá v 18:00 (2. a 4. středa v měsíci říjnu - březnu); Bohoslužba slova v 18:00 (1.,3. a 5. středa v měsíci říjnu - březnu); Mše svatá v 19:00 (2. a 4. středa v měsíci dubnu - září); Bohoslužba slova v 19:00 (1.,3. a 5. středa v měsíci dubnu - září)

Bohoslužba ve čtvrtek - Dalečín

Dalečín - kaple Panny Marie na faře - Mše svatá v 17:30 (listopad - březen); Dalečín - kaple Panny Marie na faře - Mše svatá v 18:30 (duben - říjen)

Bohoslužba v pátek - Jimramov

Mše svatá v 17:30 (říjen - březen, 1. pátek v měsíci dubnu, květnu, červnu a září); Mše svatá v 18:30 (duben - září, vyjma 1. pátku v měsíci dubnu, květnu, červnu a září)

Bohoslužba v sobotu - Jimramov

Mše v 7:30 - pouze 1. sobota v měsíci; (v době adventní roráty každou sobotu v 6:45, po nich modlitba Ranních chval)

Bohoslužba v sobotu - Borovnice

Mše svatá s nedělní platností v 18:00 (2. a 4. sobota v měsíci říjnu - březnu); Mše svatá s nedělní platností v 18:30 (2. a 4. sobota v měsíci dubnu - záři)

Výjimka

Připadne-li pouť Nový Jeruzalém na úterý nebo čtvrtek, bohoslužba v Sulkovci, potažmo v Dalečíně, začíná již v 8 hodin. Případné další změny vyhrazeny. Sledujte aktuality v ohláškách, nástěnkách a na farním webu.

bohoslužby / společné
Roráty
o.Pavel  daljimsul@centrum.cz29.11.2017

Stejně jako v předchozích letech jsme i letos pozváni ke společnému prožívání ranních adventních mší svatých, nazývaných roráty, a to vždy v pondělí a sobotu v 6:45 (začátek navazuje na pondělní dojezd autobusů a současně umožňuje dětem včasný příchod na školní výuku) v kostele v Jimramově. Bohoslužba je zahájena ve tmě, se světelným průvodem, za zpěvu "Ejhle, Hospodin přijde". Po mši svaté je možnost účastnit se společné modlitby Ranních chval. V sobotu 23.12. bude rorátní mše svatá navíc tichá a za minimálního osvětlení.

Při nedělních bohoslužbách se průvodu účastní pouze děti s adventními lucerničkami. Mládež a dospělí zpívají v lavicích.

Při nedělních bohoslužbách ve všech farnostech budeme navíc prožívat vstupy pro děti na téma Dar Ježíškovi. Na první prosincovou neděli navíc ohlásil svoji návštěvu svatý Mikuláš.

Naposledy: 20.2.2018

Svátost smíření

20 minut před každou mší svatou (vyjma v neděli v Dalečíně, Sulkovci a Nyklovicích; vyjma v sobotu v Borovnici); 1. pátek v měsíci od 16:00 v Jimramově

Adorace