Pořad bohoslužeb 26.5. – 2.6.

Marek Husák/ 25 května, 2019/ Ohlášky

Shlédnutí: 463

  • V neděli 26. 5. na farní dni budou děti moci doplnit své obrázky z dětských mší o sv. Františkovi. Příští týden si je všechny přineste vybarvené do kostela na mši.
  • 2. června v 15:00 na faře v Jimramově bude setkání těch, kdo jsou přihlášení na říjnovou pouť do Říma
  • příští neděli, tj. 2. června bude pan Šikula vybírat od poutníků 1600 Kč na farní pouť po stopách kněží, kteří působyli v Jimramově, která se uskuteční od pátku 7. června do soboty 8. června. Postupně navštívíme o. Milana Těžkého v Rudíkově, otce Jakuba Holíka v Třebíči, prohlédneme zámek a park v Jaroměřicích nad Rokytnem, povečeříme ve Hrotovicích, nocleh je v Rouchovanech. Druhý den bude plavba lodí po Dalešické přehradě, navštívíme otce Pavla Vybíhala v Moravském Krumlově, otce Pavla Haluzu v Rajhradě a otce Karle Cikrle v Brně Lesná. Ještě je asi 7 volných míst, zájemci se mohou hlásit u pana Šikuly.
  • 16. června bude Svatohubertská troubená mše v Sulkovci, v 11:00
  • Pěší pouť ze Sulkovce do Bystrého bude letos 20. července, na Karmelskou pouť
Share this Post